Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Prometriq MBA – Uniwersytet SWPS i Porto Business School

Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza do udziału w 42. edycji programu MBA w ochronie zdrowia (studia podyplomowe ONLINE z trzydniową sesją stacjonarną w Sopocie – XII 2022). Studia podyplomowe Prometriq MBA realizowane są w ramach Uniwersytetu SWPS we współpracy z Porto Business School (międzynarodowa walidacja programu MBA).

Edycje 39. i 40. Prometriq MBA ukończyło 175 Słuchaczy, w tym ponad połowa to dyrektorzy oraz menadżerowie szpitali. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami: https://prometriq.pl/mba-online  oraz warunkami uczestnictwa w studiach podyplomowych Prometriq Executive MBA – Zarządzanie w ochronie zdrowia.

Uczestnicy otrzymują świadectwa ukończenia trzysemestralnych, ponad 400-godzinnych, studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS, który jest jedyną polską uczelnią niepubliczną w randze uniwersytetu i posiada kategorię naukową A+. Ponadto słuchacze otrzymają dyplom MBA w języku angielskim walidowany przez Porto Business School posiadającą akredytacje AMBA i AACSB, potwierdzające spełnienie światowych wymagań względem MBA. Absolwenci uzyskają również uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa, kierowania podmiotem leczniczym oraz będą zwolnieni z egzaminu państwowego dotyczącego certyfikacji kompetencji menedżerskich (projekt ustawy o modernizacji i poprawie efektywności szpitalnictwa).

Studenci Prometriq MBA mają też możliwość udziału w wybranych wykładach zagranicznych partnerów Collegium Prometricum. Już dzisiaj zapraszamy na bezpłatne webinarium Strategie postępowania dyrektorów szpitali – wnioski z pandemii COVID-19. Spotkanie odbędzie się 15.09 br. o godzinie 18:30. Zapisy: https://prometriq.pl/mba-klub/

W załączniku przesyłam fragment publikacji „Koordynowana opieka zdrowotna”, wchodzącej w skład pakietu MBA, który otrzymują wszyscy słuchacze Prometriq MBA (łącznie 9 pozycji książkowych). Zachęcamy do przesyłania wiadomości i załącznika osobom zainteresowanym tematyką zarządzania w ochronie zdrowia.

Skip to content