Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Konferencja psychiatryczna

WYZWANIA PSYCHIATRII
Konferencja Psychiatryczna 2022

16-17.09.2022 | Warszawa
Formuła: STACJONARNA
Lokalizacja: Novotel Centrum Warszawa
ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję WYZWANIA W PSYCHIATRII, która odbędzie się w Warszawie w dniach 16–17 września 2022 roku.

Temat przewodni konferencji to WYZWANIA, a więc sytuacje trudne, wymagające poświęcenia i dodatkowego wysiłku, często będące sprawdzianem wiedzy i odporności. Celem konferencji jest wyposażenie Państwa w taki zasób wiedzy i argumentów, żeby potrafili Państwo takim wyzwaniom sprostać i z sukcesem wykonywać swoją trudną pracę.

Tylko u nas! Najważniejsze tematy, najbardziej aktualne dane dot. leczenia i gotowe rozwiązania problemów.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Państwem na konferencji stacjonarnej. Kontakt bezpośredni jest dla nas wszystkich bardzo ważny. Wierzymy, że podczas konferencji porozmawiamy na sali wykładowej i w kuluarach o tym jaki bagaż pozostawiła nam pandemia i jak sobie możemy z tym radzić.

Wierzę, że Państwa udział w sesjach będzie doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy oraz skonfrontowania własnych doświadczeń z poglądami zaproszonych ekspertów. Jesteśmy przekonani, że program nie zawiedzie Państwa oczekiwań, wnioski z debat i dyskusji będą przydatne w codziennej pracy, a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

Kierownik naukowy:

prof. dr hab. n. med. Dominika Dudek

Skip to content