Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Certyfikowane, bezpłatne szkolenia online dla pielęgniarek – OPIEKA W DOMU PACJENTA

Szanowni Państwo,  Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuujeorganizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta.  Poprzednia edycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – dziękujemy za zaufanie! Tak liczny udział w cyklu szkoleń “Opieka w domu pacjenta” to również Państwa zasługa, ponieważ uczestnicy często o szkoleniu dowiadywali się właśnie z Państwa stron internetowych i maili – pięknie dziękujemy za współpracę! Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych szkleniach:

  • 24.02.2022 godz. 18:30  – Komunikacja alternatywna i wspomagająca w opiece nad pacjentem (Monika Karwacka)
  • 31.03.2022 godz. 18:30  – Jak dbać o właściwy stan odżywienia pacjenta w domu? (dr n. o zdr. inż. Agnieszka Guligowska)
  • 21.04.2022 godz. 18:30  – Ból i infekcje układu moczowego w demencji – błędne koło. Ukryte i niedoceniane przyczyny zaburzeń zachowania w demencji (mgr Iwona Przybyło, pielęgniarka)

 ✔️ Szkolenia są bezpłatne✔️ Każdy uczestnik otrzyma certyfikat
 Zapraszamy do udziału w szkoleniach personel pielęgniarski z Państwa Izby – żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń – prosimy o przekazanie informacji. Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego

Skip to content