BIP NFZ

Teresa Bara

Kołobrzeg

 

KOŁOBRZEG – OKRĘG WYBORCZY NR 1

 

LISTA NR 14   POZYCJA 5. Danuta Ewa Pietrzela

Kandydatka niezależna, bezpartyjna. Kołobrzeżanka, mężatka, mama dwójki dzieci. Magister pielęgniarstwa, pracuję w kołobrzeskim szpitalu w oddziale pediatrycznym. Członek Zarządu Regionu Zachodniopomorskiego OZZPiP w Szczecinie, Przewodnicząca Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Wiceprzewodnicząca Komisji Kształcenie przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie. Działałam na rzecz rozbudowy SP nr 6. Współautorka nagrodzonego projektu do programu grantowego Szkoła bez Przemocy dla Gimnazjum nr 2. Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców w Gimnazjum nr 2.

Jako Radna zamierzam:

       Zwiększyć liczbę żłobków i przedszkoli w mieście

       Wspierać „młode matki” w rozwoju zawodowym

       Wspierać mieszkańców i pomagać im w rozwiązywaniu ich problemów

       Działać aktywnie na rzecz rozwoju Kołobrzegu.

Moje hasło wyborcze: „Kołobrzeg przyjazny matkom aktywnym zawodowo”.

 

KOŁOBRZEG - OKRĘG WYBORCZY NR 4

 

LISTA NR 14    POZYCJA 3. Lucyna Agnieszka Kamińska

Bezpartyjna lat 39. Wykształcenie średnie. Od 20 lat pracuję jako pielęgniarka w kołobrzeskim szpitalu. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Ania-studentka pedagogiki. Asia uczennica szkoły średniej tym samym problemy dzieci i młodzieży są mi bardzo bliskie. Od wielu lat działam społecznie. Jestem wiceprzewodniczącą rady osiedla Podczele. Prowadzę działalność charytatywną. Jako prezes Caritas współorganizuję festyny parafialne, imprezy okolicznościowe, a przede wszystkim pomagam potrzebującym. Przyszłość Kołobrzegu to myśl przewodnia mego działania. Chciałabym godnie reprezentować problemy mieszkańców oraz służby zdrowia. Mam wiele pomysłów na dalszy rozwój osiedla Podczele. Nawierzchnia dróg, droga dojazdowa, parkingi to wciąż priorytet działania radnego. Marzę też o stworzeniu świetlicy integracyjnej dla młodzieży, gdzie spędzałaby czas wolny i osób starszych aby czuły się potrzebne. Moja działalność i praca jest tym co lubię i czuję.

Pomoc drugiemu człowiekowi to sens mojego życia

 

KOŁOBRZEG – OKRĘG WYBORCZY NR 2

 

LISTA NR 14  POZYCJA 10. Elżbieta Magdalena Węgier

Kołobrzeżanka lat 58 wykształcenie średnie. Pielęgniarka rodzinna - codziennie dociera do Państwa domów. Zna problemy zdrowotne i problemy życia codziennego zwykłych ludzi. Jest ławnikiem sądu rejonowego wydziału rodzinnego w Kołobrzegu - druga kadencja. Członek Rady Użytkowników Portu. Matka dwóch dorosłych córek - Ewy i Magdy. Największe osiągnięcia to wspaniała rodzina i dom do którego wszyscy wracają. W Radzie Miasta chcę reprezentować wszystkich ludzi, dbać o rozwój naszego miasta, wykorzystać jego potencjał turystyczny                i uzdrowiskowy, tak aby nam - jego mieszkańcom żyło się lepiej.

Moje hasło: Kołobrzeg Miastem dla Wszystkich.


Baczyńska

Piekarski

Małgorzata Jarocka

 

Szanowni Mieszkańcy Koszalina!

 

Nazywam się Małgorzata Jarocka; od dwudziestu lat jestem mężatką, mam syna   w klasie maturalnej. Od 24 lat pracuję w Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie, obecnie zajmuję się bezpieczeństwem epidemiologicznym.

Praca jest dla mnie pasją; w to co robię angażuję się  całym sercem. Świat każdego człowieka, jego trudne i  zwykłe problemy są dla mnie bardzo ważne. Zarówno ze względu na doświadczenie zawodowe jak i osobiste znam i rozumiem niedostatki funkcjonowania wielu sfer Koszalina takich jak niewydolność ochrony zdrowia, bezrobocie, niedobór mieszkań, niewystarczająca liczba przedszkoli i żłobków, niski poziom wsparcia organizacji pozarządowych, nieudolne próby wykorzystania zasobów naturalnych jak Chełmska Góra czy jezioro Jamno.

Kandydując do Rady Miasta oferuję Państwu swoją siłę, wolę i umiejętności – obiecuję zawsze pamiętać i bronić potrzeb oraz woli mieszańców bo Koszalin stać na wiele a jego mieszkańcy to olbrzymi – niewykorzystany potencjał.

Będę mówić  i żyć Waszymi problemami. Jestem  i byłam osobą bezpartyjną – jestem przeciwna politycznemu charakterowi samorządów.

 

NIE POZWÓL DECYDOWAĆ ZA SIEBIE    ODDAJ SWÓJ GŁOS W WYBORACH!

 

Małgorzata Jarocka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Lepszy Koszalin