Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

JUŻ 22 MARCA ROZPOCZYNAMY KOLEJNY IV CYKL OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU LECZENIA RAN PRZYGOTOWANY PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO LECZENIA RAN DLA WSZYSTKICH SPECJALISTÓW

Szanowni Państwo,

już 22 marca rozpoczynamy kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów. Od początku program realizowany jest pod patronatem honorowym i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych. Program ma charakter kursów, w obecnej sytuacji epidemicznej realizowanych w trybie on-line.

Rany trudno gojące się to coraz częstszy problem kliniczny w gabinetach wszystkich specjalistów. To dla Państwa uznani specjaliści reprezentujący różne obszary medycyny, w tym chirurdzy, lekarze rodzinni, kardiolodzy, diabetolodzy, onkolodzy, pielęgniarki, podolodzy, rehabilitanci, będą dzielić się podczas sesji warsztatowych praktyczną wiedza o tym, jak skutecznie radzić sobie z leczeniem zespołu stopy cukrzycowej, owrzodzeń goleni, odleżyn, owrzodzeń okołostomijnych, nowotworowych i powstałych po zabiegach kardiochirurgicznych.

Uczestnictwo w IV cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

Bądźcie Państwo z nami!

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Broszura (.pdf)

IV CYKL - START 22 MARCA 2022 OGÓLNOPOLSKI PROGRAM LECZENIA RAN POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

Skip to content