Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Hotel***Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju zaprasza

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować ofertę naszego Hotelu, dedykowaną dla członków Izb Pielęgniarek i Położnych w Polsce.  Oferta obejmuje 7 dniowy pobyt w naszym Hotelu wraz z pięcioma zabiegami dziennie, zleconymi podczas indywidualnej konsultacji lekarskiej. Z oferty można skorzystać w dowolnym terminie, po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności pokoi hotelowych.

Pragnę nadmienić, że Hotel***Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju położony jest w części uzdrowiskowej popularnego kurortu, tuż przy zabytkowym Parku Zdrojowym ze słynną Pijalnią Wód oraz przy Tężni Solankowej, oddalonej o 80 m od Hotelu.

Posiadamy 50 pokoi wyposażonych w łazienkę, TV, telefon, Wi-Fi, czajnik. Do dyspozycji Gości mamy również restaurację z prawdziwą domową kuchnią oraz kawiarnię, natomiast dla grup szkoleniowych także salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, sprzęt TV, nagłośnienie oraz klimatyzację.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Gości, w naszym Hotelu został uruchomiony Zakład Leczniczy z pełnym zapleczem rehabilitacyjnym i nowoczesnym sprzętem medycznym. Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów zatrudniona w Zakładzie, to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają wiedzę i umiejętności w dziedzinie fizjoterapiizgodne z najnowszymi standardami. Bogata oferta zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach ortopedycznych, kostnych, reumatycznych oraz skórnych.

Niewątpliwym atutem naszego Hotelu są kąpiele siarczkowe, dostępne tylko w naszym regionie.

W załączeniu przesyłam szczegóły oferty.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Z poważaniem

Anna Polańska
Kierownik Operacyjno-Handlowy

Tel. 502 456 422

Skip to content