Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Certyfikowane, bezpłatne szkolenia dla zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego – pod patronatem NRPiP – OPIEKA W DOMU PACJENTA

Szanowni Państwo, 

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuuje organizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta. 
 
Tak liczny udział w szkoleniach z cyklu “Opieka w domu pacjenta” to również Państwa zasługa, ponieważ uczestnicy często o szkoleniu dowiadywali się właśnie z Państwa stron internetowych i maili – pięknie dziękujemy za współpracę!
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach personel pielęgniarski z Państwa Izby – żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń – prosimy o przekazanie informacji o najbliższych szkoleniach:
  •  
  • 18.08.2022 godz. 18:00  – Wypalenie zawodowe w opiece ( Prowadząca: Marta Różycka)
  • 29.09.2022 godz. 18:00  – Wyzwania w codziennej opiece – higiena, pielęgnacja, trudne zachowania (Prowadzący: mgr Iwona Przybyło – pielęgniarka, mgr Leszek Guga – psycholog)
✔️ Szkoleniabezpłatne
✔️ Każdy uczestnik otrzyma certyfikat
 
Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowaneszkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego
 
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. 
 
Pozdrawiamy serdecznie
Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat
Katarzyna Rozmus-Gazda
tel. 723 185 361
Skip to content