Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie

WITAMY NA STRONIE
OKRĘGOWEJ IZBY
PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
W KOSZALINIE

Grupa American Heart of Poland S.A. ( AHP ) praca – pielęgniarka / pielęgniarz na oddział kardiologii

Grupa American Heart of Poland S.A. ( AHP ) to największa sieć oddziałów szpitalnych, specjalizujących się w leczeniu chorób układu sercowo – naczyniowego w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz na oddział kardiologii

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość rozwoju

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy
  • wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji, jak i ich staranne wykonywanie
  • współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami, jak i pozostałym personelem ośrodka,
  • pobieranie materiałów do badań diagnostycznych
  • staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej

Oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • cechy i predyspozycje: odpowiedzialność i zaangażowanie; umiejętność pracy pod presją; wysokie zdolności komunikacyjne; kultura osobista na wysokim poziomie; umiejętność pracy w zespole; elastyczność; nastawienie na jakość obsługi pacjenta.

Wszystkich zainteresowanych prosimy do przesyłania CV na adres: praca@ahop.pl