BIP NFZ

III Konferencja pediatryczno-neonatologiczna PRO INFANTIS 2019

Data: 13-14czerwca 2019r.; Miejsce: Hotel Aurora**** w Międzyzdrojach

www.proinfantis.pl

Do pobrania informacje...


 

X Jubileuszowy Warszawski Seminarium NeuroUrologii

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w X Jubileuszowym Warszawskim Seminarium NeuroUrologii 15.12.2018r.w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II, pod adresem Plac Bankowy 1 w Warszawie.

Podczas tego spotkania chcemy skupić się na krytycznej ocenie postępowania w całym wielkim obszarze neurourologii, urologii czynnościowej, uroginekologii.
Nie jest ważna semantyka ale ważne jest jak leczymy naszych pacjentów. Dlatego będziemy omawiali przypadki i analizowali wytyczne w aspekcie przydatności w codziennej praktyce.
Niech X Neurourologia będzie świętem wszystkich, którym leży na sercu los pacjentów z dysfunkcjami czynnościowymi dróg moczowych.

 

Szczegółowy program wszystkich prelegentów oraz wszelkie informacje o wydarzeniu
znajdziecie Państwo na stronie www.debaty-zdrowie.pl/neurourologia

Do pobrania zaproszenie


 

7. KONGRES PRAWA MEDYCZNEGO

 Informacje szczegółowe dotyczące uczestnictwa i opłat wraz z formularzem zgłoszenia on-line znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.prawomedyczne.edu.pl/


 

Medyczny Kongres Polski Wschodniej i Mazowsza

Serdecznie zapraszamy na „Medyczny Kongres Polski Wschodniej i Mazowsza” który odbędzie się 21- 22listopada 2018 r., o godz. 13:00
w hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie przy ul. Zdrojowej 1.

Wydarzenie skierowane do dyrektorów i menedżerów opieki zdrowotnej.

Prosimy już o wstępną rezerwację terminu!!
Niedługo prześlemy pełną agendę wydarzenia oraz szczegóły udziału.


Prosimy o potwierdzenie przybycia mailowo na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 listopada 2018.


 

XIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych - Częstochowa 17-19 stycznia 2019 r.

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XXIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 17-19 stycznia 2019 roku. Z wielką przyjemnością gościć będziemy na niej znakomitych prelegentów, specjalistów i przyjaciół Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Tematem przewodnim konferencji będą słowa Świętego Jana Pawła II:

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali.

„Wymagać od siebie” oznacza walkę ze swoimi złymi cechami i dążenie do stawania się lepszym człowiekiem. Człowiek, który wie czego chce, wybiera konkretną drogę w życiu a jego samodzielna decyzja daje pewność, że nie zboczy na przypadkowe tory. Dążąc do osiągnięcia swoich celów, udoskonalamy siebie i swoje życie.

Praca w opiece paliatywnej i hospicyjnej jest wymagająca, każdego dnia stajemy przed trudnymi decyzjami i dylematami. To wszystko zobowiązuje do doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego oraz duchowego. Temat konferencji to słowa Świętego Jana Pawła II wypowiedziane podczas Apelu Jasnogórskiego w 1983r.  Dotyczą one każdego z Nas, a wymagając od siebie więcej,  zapewniamy lepszą opiekę naszym pacjentom, podopiecznym i potrzebującym.

Nadchodzącą konferencję ponownie organizujemy dla Państwa w nowoczesnym i komfortowym Hotelu Arche**** , przy ul. Oleńki 20www.hotelczestochowa.com, w bliskiej lokalizacji Jasnej Góry.

Zapraszamy na XXIII Konferencję Naukowo-Szkoleniową Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych oraz na Pielgrzymkę Hospicjów Polskich, która z pewnością poszerzy Państwa zdobytą wiedzę, pozwoli na wymianę doświadczeń, a także da siłę na kolejny rok pracy przyczyniając się do rozwoju opieki paliatywnej oraz ruchu hospicyjnego. Liczymy, że przygotowany program konferencji i oferta pakietów konferencyjnych spełnią Państwa oczekiwania.

Szczegółowe informacje publikowane będą na stronie internetowej:  www.hospicjum-konferencja.pl

Komunikat...

Program ramowy...

Karta zgłoszenia...


 

Zaproszenie na konferencję naukowo-szkoleniową "Ciąża, poród, połóg - wyzwania dla położnej"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej "Ciąża, poród, połóg - wyzwania dla położnej", która odbędzie się 20 października 2018 r. w Międzywydziałowym Centrum Dydaktyki nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 72 (teren SPSK nr 2). 

Program konferencji w załączeniu czytaj więcej...


 

Konferencja "Leczenie ran w ujęciu multidyscyplinarnym"

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie serdecznie zaprasza zainteresowane osoby leczeniem ran na konferencję pt.:

„LECZENIE RAN W UJĘCIU MULTIDYSCYPLINARNYM”

Konferencja odbędzie się 20 PAŹDZIERNIKA 2018 r.TRAWA HOTEL SPORT Koszalin ul. Szczecińska – Stare Bielice 7A   KOSZALIN

Udział w konferencji jest bezpłatny – potwierdzenie uczestnictwa obowiązkowe.

Na konferencję zapraszamy wszystkie pielęgniarki z rynku zamkniętego (szpital, hospicjum itp.) i z rynku otwartego: pielęgniarki środowiskowe, długoterminowe, rodzinne i przychodniane  zainteresowane w/w tematem. czytaj więcej...


 

Zaproszenie na konferencję dla pielęgniarek psychiatrycznych 11.10.2018

VI Ogólnopolska konferencja naukowo-szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Pielęgniarzy Psychiatrycznych czytaj więcej ...