Szkolenia

Bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek i położnych

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Kobiece choroby nowotworowe. Wykorzystanie techniki PCR w diagnostyce onkologicznej." czytaj więcej...
"Otyłość wśród dzieci i młodzieży. Wykorzystanie techniki PCR w diagnostyce otyłości." czytaj więcej...
"Diagnostyka pasożytów przewodu pokarmowego." czytaj więcej...

Szkolenia skierowane są do pracowników oraz właścicieli firm prywatnych z sektora MŚP (tj. Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw) oraz osób samozatrudnionych (tj.prowadzących własną działalność gospodarczą) - wymóg projektu.

Szkolenia są 2-dniowe, a jego uczestnikom zapewniamy nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Aby uatrakcyjnić nasze szkolenie, każdy z Państwa będzie miał możliwość przebadania własnego produktu, który zostanie przyniesiony  na szkolenie.

Przypominam, że w trosce o zachowanie najwyższej jakości oferowanych szkoleń - liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Ze względu na szereg formalności nałożonych przez Unię Europejską, które powinna spełnić firma pragnąca wziąć udział w szkoleniach - prosiłabym o przesłanie skanu dokumentu EDG/KRS na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu pozytywnej weryfikacji.

Przesłanie skanu nie jest formą podpisania umowy i w żaden sposób nie zobowiązuje Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu.