BIP NFZ

XII KONFERENCJA SZKOLENIOWA PTA – teraz także w całości dla pielęgniarek!

Specyfika alergologii wymaga dużego zaangażowania „białego personelu” w diagnostykę i terapię chorób alergicznych. Polskie Towarzystwo Alergologiczne wspiera i będzie wspierać działania na rzecz edukacji alergologicznej polskich pielęgniarek.

 

Dlatego też otwieramy całe nasze spotkanie dla pielęgniarek. Wykłady i prezentacje poprowadzą najlepsi krajowi eksperci w dziedzinie chorób alergicznych – za wartość merytoryczną programu odpowiada Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Zapraszamy do udziału we wszystkich sesjach naukowych i warsztatach praktycznych umiejętności alergologicznych, ale szczególnie mocno zachęcamy do udziału w sesji plenarnej dedykowanej dla pielęgniarek i tworzonej przez pielęgniarki.

 

Więcej o Konferencji Szkoleniowej PTA na https://konferencja2020.szkoleniapta.pl Dla pielęgniarek oferujemy specjalne, niższe ceny rejestracyjne obejmujące udział i wyżywienie w trakcie całej Konferencji, dlatego nie czekaj i już teraz zapisz się na największą konferencję alergologiczną w Polsce!

 

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz dostępny na stronie bądź bezpośrednio kontakt z Biurem Organizacyjnym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.