BIP NFZ

Bezpłatny webinar "Dializa albuminowa (MARS®) w praktyce klinicznej"

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na ciekawy webinar "Dializa albuminowa (MARS®) w praktyce klinicznej”, który poprowadzi dr n. med. Piotr Hydzik, kierownik Oddziału Toksykologii w Oddziale Klinicznym Klinik Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ma wieloletnie doświadczanie w diagnostyce i leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego w tym schorzeń wątroby. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń wątroby, zwłaszcza o etiologii toksycznej (alkohol, leki, w przebiegu uzależnień od substancji psychoaktywnych).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Nie możesz tego przegapić!

Wydarzenie jest skierowane do osób posiadających uprawnienia do wypisywania recept lub zawodowo zajmujących się prowadzeniem obrotu produktami leczniczymi lub spełniających warunki wymagane przez Ustawę Prawo farmaceutyczne.

Zapisz się »


 

Komunikat

Szanowni Państwo,
w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu IV Ogólnopolskiego Forum Pielęgniarki i Położnej do sieci i zaprezentowaniu konferencji w wersji online. 
Udział będzie bezpłatny - wszyscy uczestnicy, którzy wpłacili opłatę konferencyjną - otrzymają zwrot 100% środków. Zapraszamy do śledzenia zmian na stronie www.fpp.edu.pl i do udziału w IV Ogólnopolskim E-FORUM Pielęgniarki i Położnej z dostępem do wykładów w dniach 9 - 18 październik 2020 r. Każdy uczestnik E-FORUM otrzyma certyfikat, a my ze swojej strony gwarantujemy najwyższej klasy wykłady przedstawione przez największych ekspertów świata medycyny. Wszystkie nasze działania zostały skierowane na zapewnienie Państwu maksimum bezpieczeństwa i dostarczenie maksimum wiedzy
jakże niezbędnej w Waszej codziennej pracy.
 
Zapraszamy. 

Bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek i położnych w zakresie e-recept i EDM

https://nipip.pl/bezplatne-szkolenia-dla-pielegniarek-i-poloznych-w-zakresie-e-recept-i-edm/

Więcej informacji można uzyskać:

Anna Głowacka

Tel. 504 8071 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Wiszniewska

Tel. 509 323 055

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kurs specjalistyczny Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych w Szczecinie zaprasza na Kurs specjalistyczny Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych

więcej...


 

Bezpieczeństwo prawne pielęgniarek i położnych

W imieniu właściciela Kancelarii Doradczej - Rafała Janiszewskiego, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym kolejnym szkoleniu pt. Bezpieczeństwo prawne pielęgniarek i położnych

Szkolenie odbędzie się 12 lutego 2020r. w Warszawie 

Zaproszenie...

Formularz zgłoszenia...