BIP NFZ

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie szkodliwych czynników biologicznych dla zdrowia w środowisku pracy oraz ochrony zdrowia pracowników zawodowo narażonych na te czynniki.

Uwagi lub brak uwag zgodnie z załączoną tabela prosze o przesłanie w terminie do 05.10.2020 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt - pobierz

Załączniki - pobierz

OSR - pobierz


 

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakresu informacji gromadzonych w Systemie Ewidencji Zasobów ,Ochrony Zdrowia oraz sposobu i terminów przekazywania tych informacji,

Uwagi lub brak uwag zgodnie z załączoną tabela prosze o przesłanie w terminie do 23.09.2020 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt - pobierz

Uzasadnienie - pobierz

OSR - pobierz


 

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać system zapewnienia jakości w bankach tkanek i komórek.

Uwagi lub brak uwag zgodnie z załączoną tabelą proszę o przesłanie w terminie do dnia 22 września 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz


 

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego

Uwagi lub brak uwag zgodnie z załączoną tabelą proszę o przesłanie w terminie do dnia 24 września 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz

Załącznik - pobierz


 

Projekt Zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe

Projekt Zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe.
Uwagi lub brak uwag zgodnie z załączoną tabelą prosze o przesłanie w terminie do 22 września 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pismo - pobierz

Uzasadnienie - pobierz

Projekt - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz

Spis załączników - pobierz

Załącznik 1m - pobierz

Załącznik 1l - pobierz

Załącznik 1k - pobierz

Załącznik Wzór umowy - pobierz

Załącznik do umowy - pobierz

Załącznik 3 - pobierz

Załącznik 4 - pobierz

Załącznik 5 - pobierz

Załącznik 6 - pobierz

Załącznik 7 - pobierz

Załącznik 8 - pobierz

Załącznik 9 - pobierz

Załącznik 10 - pobierz

Załącznik 11 - pobierz

Załącznik 12 - pobierz

Załącznik 13 - pobierz

Załącznik 14 - pobierz

Załącznik 15 - pobierz

Załącznik 16 - pobierz

Załącznik 17 - pobierz

Załącznik 18 - pobierz

Załącznik 19 - pobierz

Załącznik 20 - pobierz

Załącznik 21 - pobierz