BIP NFZ

Standard kwalifikacji pielęgniarki i położnej polskiej oraz Kompetencje pielęgniarki ogólnej i pielęgniarki praktyki zaawansowanej

Standard kwalifikacji pielęgniarki i położnej polskiej oraz Kompetencje pielęgniarki ogólnej i pielęgniarki praktyki zaawansowanej z prośbą o zgłoszenie uwag lub braku uwag, zgodnie z załączonymi tabelami w terminie do 23 kwietnia 2018 r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Standard kwalifikacji - pobierz

Kompetencje - pobierz

Pismo NRPiP - pobierz

Tabela, standard kwalifikacji - pobierz

Tabela, kompetencje - pobierz

Projekt rozporządzenia MZ

Projekt rozporządzenia MZ w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej, z prośbą o zgłoszenie uwag lub braku uwag, zgodnie z załączoną tabelą, w terminie do 23 kwietnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt - pobierz

Pismo NRPiP - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz

Projekt zarządzenia Prezesa NFZ

Projekt zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju opieka peliatywna i hospicyjna z prośbą o zgłaszanie uwag w terminie do 10 kwietnia 2018 r. według załączonej tabeli na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt - pobierz

Pismo NRPiP - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz

Uzasadnienie - pobierz

Załącznik 1 - pobierz

Załącznik 2 - pobierz

Załącznik 3 - pobierz

Umowa, załącznik 1 - pobierz

Umowa, załącznik 2 - pobierz

Umowa, załącznik 3 - pobierz

Umowa, załącznik 4 - pobierz

Poselski projekt ustawy

Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o weteranach działań poza granicami państwa oraz niektórych innych ustaw, z prośbą o zgłoszenie uwag lub braku uwag, zgodnie z załączoną tabelą, w terminie do 24 kwietnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt - pobierz

Pismo NRPiP - pobierz

Tabela - pobierz

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, z prośbą o zgłoszenie uwag lub braku uwag, zgodnie z załączoną tabelą, w terminie do 8 kwietnia 2018r na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt - pobierz

Pismo NRPiP - pobierz

Tabela - pobierz

OSR - pobierz