BIP NFZ

Przedłużenie funkcjonowania platformy IBUK Libra

Szanowne Koleżanki Koledzy !!!

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie w dniu 01.12.2020r. uruchomiła nową umowę z publikacjami na platformie IBUK Libra i jednocześnie  przedłużyła ważność wszystkich kodów PIN na kolejne 12 miesięcy, tj. do 02 grudnia 2021r. Członkowie naszej izby mają dostęp do 690 publikacji ( 596 kupionych +94 darmowe ). Wejście do platformy jest możliwe na stronie https://libra.ibuk.pl po zarejestrowaniu/zalogowaniu się do osobistego konta myIBUK.

Co zrobić aby uzyskać kod PIN ?  Na stronie izby www.oipip-koszalin.org  w zakładce druki do pobrania jest wniosek o nadanie dostępu do Serwisu ibuk.pl , należy wypełnić wniosek i przysłać do izby w wersji papierowej lub na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nowoczesny, szybki i przyjemny dostęp   DLA KAŻDEGO!

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, istnieje od 2007 roku. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej oraz - dla zainteresowanych - inne zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne         w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.